Moje cesta začala probuzením v prosinci 1994. To bylo na vtipném semináři Zlatá mysl. A když pak popíšete neznámému člověku babičku do detailů i s přesným umístěním bradavice a projdete se po šesti metrovém pásu dřevěného uhlí, aniž byste se popálili, tak vám musí dojít, že ve vás něco sakra je!

Pak přišla Tibetská škola manter, čaker a meditací Sergeje Kariakina. Důležité seznámení s rozšířeným vědomím a poznání ticha v sobě.

Mezitím jsem stuhnul vystudovat český jazyk a dějepis na filosofické fakultě Ostravské univerzity 1995-2000.

Pak jsem hodně meditoval, četl a nikam to moc nevedlo. Až jsem se seznámil se Zdeňou Tuškovou ( mimojiné učitelka Jana Bílého) a s konstelacemi a to byl jeden z životních průlomů v osobní transformaci. Navíc jsem k tomu přidal intuitivně i práci s vnitřními archetypy.

K tomu jsem absolvoval roční výcvik tantry, základy bioenergetiky a tao masáže  u Johna Hawkena a workshopy s léčením a přijetím traumatu Franze Rupperta.

Jedním z dalších posunů byla ayahuasca a šamanská cesta. Učení se rituálů a iniciací s šamany z různých částí světa např. setkání s Royem Littlesunem z kmene Hopi. Práce s rozšířeným vědomím a léčením v tomto stavu.

V pojetí praktické kabaly mě nejvíce naučil František Bardon a Rawn Clark  a jejich techniky. Cestu temné stránky Qlippoth mi pomohl zvědomit E.A. Koeting jeho knihy a rituály.

Drunvalo Melchizedek a jeho učení Květu života považuju za praktickou a názornou syntézu v oboru posvátné geometrie. Byl jsem v 7 chrámech v Mexiku, kde Melchizedek umístil krystaly a aktivoval aztécké chrámové komplexy a je to vážně síla. Vřele doporučuji!

Za velmi přínosné považuju také workshopy a přednášky Jana Mühlfeita o využívání lidského potenciálu, kterýé jsem absolvoval v Praze. Jde o využívání lidského potenciálu v naší profesi a poznání našich silných stránek, které lze zlepšovat k cestě za úspěchem. Jde  proměnu našeho vzdělávacího systému a hledání celistvosti ve fyzické, emocionální, mentální a spirituální energii, což je také součástí cesty kabaly za naplněním našeho životního smyslu. 

Semináře a workshopy jsem pořádal např. v centrech: Antakarana (Ostrava),  Maitrea (Praha).

 

Kontakt

Hynek Nekuža Starodejvická 1898/6
Praha 6
160 00
Dejvice
737 933 563 nekuza@seznam.cz