Strom života

Posvátný strom života se představuje

Posvátný strom života je tady od počátku. Je to model sluneční soustavy na všech úrovních. Spojuje člověka a jeho vnitřní svět s planetami a jejich sférami. Jde o nástroj harmonizace a vyrovnávání našich tělesných prožitků, emocí i myšlenkových vzorců.

Kabala znamená přijetí moudrosti a židovská mystická tradice nám uchovala toto posvátné učení skrze tisíciletí. Člověk musí být připraven, aby s ní mohl lektorsky pracovat. Ale její účinky může cítit praktický každý, kdo se vydal na cestu svého osobního rozvoje.

Slovo Kabala zní mysticky, ale je to praktický nástroj k pochopení našich schopností, jak žít svůj život. Umožňuje prožitkovou cestu naším podvědomím a jeho skrytými poklady. Dokáže zvědomit naše niterné touhy, vize, sny.

Když tvoříte posvátný strom a malujte jeho podobu, je to posvátný zážitek. Jde o zasvěcovací rituál. Cítíte se jako stvořitel svého Vesmíru. Jste ve flow a hrajete si s každým tahem.

Pro praktické využití  v kabale praktikuju konstelace, práci s vnitřními archetypy, rituál, náhledy do nevědomí  a třeba i magické evokace. 

Lze se tedy podívat na to: 

  1. Jaké jsou příčiny dnešní partnerské krize a chaosu ve vztazích
  2. Co je to partnerství a jaký mám význam a lze žít naplněný život bez partnera
  3. Proč jsme či nejsme v partnerství spokojeni, alias komunikace ve vztahu na všech úrovních (tělo, emoce, myšlenky, spiritualita, hodnoty, postoje, rodinné vzorce)
  4. Čeho se nejvíce bojíme a jak to změnit (smrt, ztráta rodičů, rozchod, odchod ze stálého pracovního místa )
  5. Jak žít svůj život a ne život našich rodičů a školních vzorců, tedy kde jsem to já a kde už žiju podle norem a společenského úzu

 

 

Kontakt

Hynek Nekuža Na Dračkách 771/6
Praha 6 -Střešovice
737 933 563 nekuza@seznam.cz