Jak léčit své bolesti a problémy v partnerském vztahu

07.04.2011 14:42

 

     Otázka:


Mám problémy ve vztahu. S partnerem (partnerkou) se hádáme, jsme často v práci, nejíme spolu pravidelně, partner (-ka) mě nerespektuje. Mám ze všeho smutný pocit. Ve vztahu postrádám lásku a porozumění. Cítím se nenaplněná (-ná). Utíkám od rodiny k práci, sportu, koníčkům. Něco je špatně, ale já nevím, co a nevím, jak tuto situaci řešit.    Odpověď:


Všechny problémy v partnerství vycházejí z podvědomých emocionálních a mentálních vzorců. Když přijde dítě na svět, je čisté, plné lásky a radosti, každý se ho chce dotknout a načerpat z něj tu záři, zázrak, esenci bytí. Skrze matku a otce pak ve vývoji dítě přebírá vědomě a velmi často podvědomě :


- jednak emoce typu : strach ze života, strach se projevit, vztek na rodiče, masky dobráka, drsňáka, rebela, workoholika, lhostejného flegmatika, pocity nepřijetí člověka takového, jaký je, tedy méněcennosti, pocit nemám se rád, nemám rád své tělo, tuhle situaci nebo takové lidi, atd.


- jednak mentální vzorce buď podvědomě z hlasu vnitřního kritika, nebo výchovou : když dítě zlobí, tak se na něj křičí nebo se mu se vztekem nařeže, velcí chlapci nebo velké ženy nepláčou, to přece nebolí, nejsi přece slaboch, život se s nikým nemazlí, láska je iluze, nemůžeš být pořád radostný a spontánní, musíš být uctivý a vzorný, atd.

Použil jsem jen výběr toho, co je uloženo v našem podvědomí a co nás ovládá celý život, aniž bychom to tušili. Ale když přijde emocionálně vypjatá situace životní krize, nemoc, pracovní, finanční či existenční problém, naše osobnost nevydrží nápor emocí a ty vylezou na povrch. A my se ale potřebujeme dostat ven, protože každý z nás touží žít spokojený a naplněný život.


Ø    Nejprve je třeba zjistit, ve které oblasti máme největší bloky pomocí postoje těla, vnímání energetického bloku, vizí či asociací na situaci v dětství, pocitů v těle při dotykové nebo energetické analýze, atd.
Ø    Poté je důležité, abychom zbořili své iluze z dětství, přestali hodnotit a posuzovat a vědomě sledujeme blok, který je v energetickém těle (pokud jsme nemocní, máme zlomeninu, trpíme chronickými bolestmi je) už i v těle fyzickém.
Ø    Zjistíme příčinu bloku, který vychází z podvědomě přijatého strachu a často i z následně prožité situace např. zvýšíme energetickou vibraci těl a klient najednou vidí obraz plačící matky, on je malé tříleté dítě, které nerado vidí matku-zdroj života a výživy smutnou a podvědomě ten smutek příjme.
Ø    Blok se rozpustí. Klient viděnou situaci příjme, jako dospělý ji pochopil a pláčem uvolňuje smutek ze svých těl. Odpustí matce a skrze ni vlastně sobě samému, že tento smutek přijal a zatěžoval jím svoje emocionální tělo, což ho ovlivnilo v životě. Pak se cítí uvolněný, klidný, vyrovnaný. Síla z bolesti či traumatu se v rámci zachování energie mění v lásku, soucit a sílu pro život.
    
Čištění emocionálních toxinů, tedy emocí s nízkou vibrací, je v dnešní době přechodu planety Země do jiného energetického pole jednou z nejdůležitějších záležitostí člověka. Skrze čištění začínáme komunikovat s našimi vysoko vibračními těly jako jsou emoční tělo, duše a duch, a poznáváme tak sami sebe a tím i smysl života na Zemi.

Stáváme se úspěšnými lidmi, životní krize řešíme s nadhledem a porozuměním, aniž bychom potlačili sebe sama, šíříme radost, soucit, lásku. Pochopili jsme, že každé těleso i člověk má tzv. hloubkový bod, tedy střed sebe sama, což se u člověka projevuje vyvážeností a harmonií všech emocí a sil. Zde se cítíme sami sebou ve svém středu, můžeme přirozeně přijímat životní sílu a podpořit jí vztah, práci, jakýkoliv nápad a také ty, jež to potřebují.
 

Kontakt

Hynek Nekuža Starodejvická 1898/6
Praha 6
160 00
Dejvice
737 933 563 nekuza@seznam.cz