Reference

S Hynkem jsem měl příležitost k seberozvoji vícekrát, zaměřím se však na práci s kabalou-stromem života. Na víkendovém skupinovém setkání jsme vytyčili záměr a následně se pustili do práce. Kabala byla skvělým „hřištěm“, která celou agendu zarámovala a pomohla mi v orientaci. Byla to hluboká a velmi široká škála emocí a prožitků, která bohatě zahrnovala obě polarity zároveň - pro mne zcela nový rozměr práce. V tom je Hynkova přednost a jedinečnost. Pokud jste připraveni vyškrábnout ze sebe své s****y a opravdu pohnout s bahnem, které vás brzdí, běžte do toho. Nebude to vždy příjemné, ale o to cennější budou poklady, které na dně naleznete... Jestli jste opravdu rozhodnuti projít k jádru – ať už je to cokoliv, Hynek může být tím správným parťákem. Doporučuji vyzkoušet na vlastní kůži.

Adam

Na sezeni k Hynkovi jsem šla bez očekávání, protože jsem nechtěla abych tím nějak ovlivnila průběh a výsledek. Sezeni probíhalo v příjemném, přátelském duchu. Hynkovi se podařilo vytvořit odlehčenou atmosféru, při které nebyl problém vytáhnout témata mého problému či tématu na světlo. Po sezeni ani při něm nedošlo k žádným extra silným prožitkům ani stavům extatické úlevy. Po par dnech jsem si vsak uvědomila, že se cítím lépe a můj "problém" byl do značné míry vyřešen. Ke by na všechny komplikace v živote šlo absolvovat takovéhle sezení......

Dana

Hledáme cesty, jak najít cesty zpět k sobě a tím porozumět běhu univerza. Náhodou a víme, že náhody neexistují, jsem potkal ogara Hyňu z Frýdku-Místku, který je obdarován uměním posvátného stromu života-kabaly. Samo, že jako vše co nám pomáhá na cestě k poznání světa je zprofanováno a ne jinak je to i u názvu Kabala. Co jsem však prožil je zcela jiná skutečnost. Měl jsem možnost díky ní podívat se procítit, jak chutná skutečnost ve všech vrstvách našeho ne-bytí, všechny základní prvky vesmíru jsou jak jinak na energetické úrovni a my můžeme, díky Kabale nahlédnout a postupně se i propojit se vším v nás i vně nás. Měl jsem štěstí, že jsem potkal přítele, duší spřízněnou, který je zároveň průvodcem v procesu Kabaly-Stromu života Hyňu. Děkas!!!

Jiří

Kontakt

Hynek Nekuža Starodejvická 1898/6
Praha 6
160 00
Dejvice
737 933 563 nekuza@seznam.cz